اخبار شهرداری
مشاهده همه اخبار
قابل توجه اصناف و کسبه

بسمه تعالی قابل توجه کلیه اصناف و بازاریان شهرستان نقده نظر به اینکه تبصره یک ، بند یک از ماده 3 آیین نامه اجرایی نحوه صدور و تمدید پروانه کسب موضوع ماده 12 قانون صنفی طبق رای دیوان عدالت اداری ابطال شده ، و اداره صنعت و معدن و تجارت را ملزم به استعلام از شهرداری هنگام صدور و تمدید پروانه کسب نموده ، لذا بدینوسیله به اطلاع اصناف و بازاریان عزیز می رساند ، جهت جلو گیری از بروز هرگونه مشکلات بعدی نسبت به استعلام پروانه کسب از شهرداری اقدام فرمایند .

آگاه باشیم

بخوانید و با حقوق اجتماعی و شهروندی خود آشنا باشید 🚧گذاشتن مانع درخیابان ✅قرار دادن موانع از سوی کسبه، نگهبانان ادارات و یا هر شخص دیگر در کنار کوچه، خیابان، مقابل مغازه یا خانه و ممانعت از پارک خودروهای دیگر نقض آشکار حقوق شهروندی است و طبق قانون مجازات نیز دارد» مسدود كردن كوچه و خيابان جرم است و مجازات دارد،طبق ماده ۲۴ قانون مدنی هیچ کس نمی تواند کوچه و خیابان هایی که بن بست یا مسدود نیست را تحت تملک قرار دهد. ✅بنابراین نصب هر گونه تابلو پارک ممنوع، یا تهدید به پنچری خودروها در کوچه و خیابان های شهر و همچنین مسدود کردن کوچه های غیر بن بست و قرار دادن مانع در ورودی آن توسط اهالی جرم محسوب می شود و می توان از متخلفین در دادسرا شکایت کرد.

سخنرانی شهردار محترم در افتتاحیه پل مادر

این پل با همت پیمانکاران و مهندسان بومی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 400 میلیون تومان شنبه مورخه 11 اسفند با حضور مسئولان شهری افتتاح گردید.

افتتاح پل مادر

این پل با همت پیمانکاران و مهندسان بومی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 400 میلیون تومان شنبه مورخه 11 اسفند با حضور مسئولان شهری افتتاح گردید.

برگزاری کلاس امداد نجات

برگزاری کلاس امداد نجات جاده ای برای امدادگران جاده ای هلال احمر

تجلیل از بانوان شایسته ادارات

شورای اسلامی شهر و شهردار نقده از چند بانوی نمونه ادارات به صورت حضوری در ادارات تجلیل کردند.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شهرداری نقده می‌باشد. طراحی و پیاده سازی توسط تیم سامیار گرافیک