2

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری نقده، همزمان با آغاز جهاد عمرانی توسط شهرداری در سال های اخیر، توجه به زیباسازی شهر و ایجاد امکانات مکانیزه هم از دیگر خدمات شهرداری نقده است که با استقبال بسیار خوب مردم روبرو شده است. با این وجود افراد ناشناسی که یا از روی عدم […]

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری نقده، همزمان با آغاز جهاد عمرانی توسط شهرداری در سال های اخیر، توجه به زیباسازی شهر و ایجاد امکانات مکانیزه هم از دیگر خدمات شهرداری نقده است که با استقبال بسیار خوب مردم روبرو شده است.

با این وجود افراد ناشناسی که یا از روی عدم آگاهی و یا غرض ورزی در ماه های اخیر اقدام به تخریب بخشی از اموال شهرداری به هر صورت ممکن می کنند که لازم است برای حفظ زیبایی شهر توسط مردم شناسایی و معرفی شوند.

 

پس از تخریب چندباره گلدان های تعبیه شده در تفرجگاه یئددی گؤز، مخدوش کردن تابلوهای شهری، صدمه زدن به سرویس های بهداشتی عمومی و تخریب پلاک شناسایی درختان و مبلمان شهری این بار همین عده اقدام به آتش زدن سطل های زباله مکانیزه شهرداری کردند.

 

هزینه جایگزین کردن هر سطل زباله مکانیزه چیزی در حدود ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد و آتش زدن آن علاوه بر آنکه باعث از بین رفتن مقاومت آن می شود بلکه سبب نازیبا شدن شهر و تحمیل خسارت بر مردم و شهرداری می شود.

 

گفتنی است در آتش سوزی اخیر برای اطفاء از آتشنشانی کمک گرفته شد که میتواند مأموریت های حساس آتشنشانان را تحت تأثیر قرار دهد و شاید در حینی که آتشنشانی مشغول اطفاء حریق یکی از سطل های زباله است جان عده ای دیگر از همشهریان در میان شعله های آتش در نقطه ای دیگر از شهر در خطر باشد.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

Powered by iRwordPress